Parkovanie na Ťahanovciach

Už viac nehľadajte voľné miesta na parkovanie. Priďte domov a pohodlne zaparkujte priamo pred svojou bytovkou. Ponúkame vám parkovacie miesta na sídlisku Ťahanovce. Vybrať si môžete z viacerých ulíc podľa zoznamu z celého sídliska. Okrem základných služieb ako prenájom parkovacieho miesta Vám vieme pripraviť aj zabezpečovací systém, s ktorým sa nikto nepostaví na vaše miesto. Kontaktujte nás ohľadne záujmu o parkovacie miesto a my vam všetko vysvetlíme.

Vyhľadať voľné parkovacie miesta

Sme spoločnosti, ktoré vlastnia viac ako sto parkovacích miest na sídlisku Ťahanovce. Naše spoločnosti úspešne podnikajú už  niekoľko rokov a v našom záujme je, aby každý kto potrebuje  vyhradené parkovanie v blízkosti svojho bydliska ho mohol mať. V súčasnosti sme inštalovali  niekoľko desiatok vyhradených parkovacích miest. Do budúcnosti plánujeme vybudovať ďalšie parkovacie miesta, aby sa Vám parkovalo pohodlne, bezpečne a hlavne, aby Vaše miesto bolo k dispozícii iba Vám v akýkoľvek deň alebo hodinu.

 

Voľné parkovacie miesta: ÁNO

Parkovacie miesta

Ponúkame vám parkovacie miesta na sídlisku Ťahanovce. Možete si vybrať z našej ponkuky. Ponáhľajte sa kým sú ešte voľné miesta.

Ako objednať

Neviete ako postupovať pri objednávke? Prečítajte si stručný návod, kde sa dozviete všetky potrebné informácie.

Nenašli ste vhodne miesto?

Ak ste v našom zozname nenašli parkovacie miesto, nevadí. Napíšte nám. Pripravujeme nové miesta.